10.03.2017

“Erasmus+: Jaunatne darbībā” otrajā projektu konkursā pieejami gandrīz pusotrs miljons eiro

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra informē, ka tuvojas šogad otrais programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegšanas konkurss. Aicinām visus, kuri vēlas īstenot starptautiskas idejas jaunatnes jomā, iesniegt projektu pieteikumus līdz šī gada 26. aprīļa plkst. 13:00 pēc vietējā laika.

Lasīt vairāk

07.03.2017

Starptautiskā seminārā diskutē par e-prasmēm nodarbināmības veicināšanai

E-prasmes ir kļuvušas par stingru prasību kā izglītībā, tā darba tirgū, nešķirojot cilvēkus pēc vecuma vai profesijas - šāds ir viens secinājumiem, kas izskanēja Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā starptautiskajā tematiskajā seminārā “Erasmus+ atbalsts e-prasmju attīstībai nodarbināmības veicināšanai”, kas notika šodien, 23. martā.

Lasīt vairāk

22.02.2017

VIAA izstādē Skola 2017 aicina iesaistīties Erasmus+ trīsdesmitgades aktivitātēs

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2017, kas no 24. līdz 26. februārim norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā, aicina iesaistīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ trīsdesmitgades aktivitātēs, ķerot atraktīvus fotomirkļus un piedaloties konkursā.

Lasīt vairāk

07.02.2017

Erasmus+ iespējas Latvijā izmantojuši ap 100 000 cilvēku: programma Eiropā un Latvijā atzīmē 30. gadadienu

No 1998. gada Eiropas Savienības (ES) izglītības programmas Erasmus iespējas Latvijā izmantojuši ap 100 000 cilvēku – ja visi “erasmusieši” dzīvotu vienuviet, programmā iesaistīto studentu, skolēnu, skolotāju, pasniedzēju un dažādu nozaru profesionāļu veidotā pilsēta būtu otrā lielākā Latvijā. Šogad visā Eiropā tiek atzīmēta Renesanses laika domātāja Roterdamas Erasma vārdā nosauktās programmas 30 gadu jubileja.

Lasīt vairāk

07.02.2017

ES mājā ar diskusiju atzīmēs Erasmus+ 30. gadadienu

Atzīmējot Eiropas Savienības (ES) izglītības un mācību programmas Erasmus+ 30. gadadienu, otrdien, 7. februārī, pulksten 11:00 ES mājā notiks diskusija Erasmus+ atdeve Latvijā: cilvēki, sasniegumi, ieguldījumi

Lasīt vairāk

10.01.2017

“Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem un to atbalstam 2017. gadā pieejami 3 571 846 eiro

Tas ir teju par miljons eiro vairāk nekā pērn. Vislielākais finansējuma pieaugums paredzēts tieši Eiropas Brīvprātīgā darba projektu īstenošanai. Saskaņā ar “Erasmus+” programmas vadlīnijām projektu pieteikumu iesniegšanas konkursi 2017. gadā notiks trīs reizes: līdz 2. februāra, līdz 26. aprīļa un līdz 4. oktobra plkst. 13:00 pēc vietējā laika. Tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv jau pieejamas projektu elektroniskās pieteikumu veidlapas latviešu un angļu valodās.

Lasīt vairāk

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems