E-brošūra "ECVET mobilitātes īstenošanas kvalitātei"

Informatīvais elektroniskais materiāls „ECVET mobilitātes īstenošanas kvalitātei”, kas sniedz vispusīgu priekšstatu par tiem Eiropas kredītsistēmas profesionālajai izglītībai un mācībām (European Credit System for Vocational Education and Training, ECVET) principiem, kuru ievērošana ļauj kvalitatīvi sagatavot un īstenot ģeogrāfisko mobilitāti. 

Informatīvo materiālu ir sagatavojuši ECVET Latvijas nacionālie eksperti un metodiskajā darbā ir aplūkoti sasniedzamie mācīšanās rezultāti, to vērtēšana, apstiprināšana un atzīšana, kā arī secīgi atspoguļots mobilitātes process un minēti praktiski piemēri. Materiāls ir paredzēts profesionālās izglītības iestādēm, pedagogiem, izglītojamajiem un pārējiem interesentiem, kuri sniedz ar izglītību saistītus pakalpojumus. Sagatavotais materiāls būs noderīgs programmas Erasmus+ projektu īstenošanai.

Lejupielādēt brošūru pdf formātā.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems