Erasmus+ programmas kvalitātes balva “Spārni 2017”

8. decembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas kvalitātes balvas “Spārni 2017”. Par ilgtspējīgu projektu īstenošanu balvas septiņās nominācijās saņēma piecas izglītības iestādes un divas nevalstiskās organizācijas.

Lasīt vairāk

Konference par Erasmus+ programmas ietekmi augstākās izglītības sektorā

Lai atskatītos uz paveikto un diskutētu par Erasmus+ programmas ietekmi augstākajā izglītībā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2017. gada 8. decembrī organizēja Erasmus+ trīsdesmitgadei veltītu tematisko konferenci par programmas ietekmi augstākās izglītības sektorā “No Erasmus līdz Erasmus+: kvalitāte un ietekme”.

Lasīt vairāk

Diskusija par Erasmus+ mobilitātes iespējām jauniešiem ar speciālām vajadzībām un ierobežotām iespējām

Erasmus+ programma ir atvērta un pieejama visiem jauniešiem. Tomēr tikai retais jaunietis ar speciālām vajadzībām un ierobežotām iespējām iesaistās Erasmus+ projektos.  Lai apzinātu šķēršļus, kas kavē šos jauniešus aktīvāk izmantot Erasmus+ programmas iespējas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēja diskusiju “Erasmus+ programma – iespēja ikvienam jaunietim”, kas notika 27. novembrī Eiropas Savienības mājā.

Lasīt vairāk

Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference Bonnā

Erasmus+ 30. gadadienas pasākumu ietvaros VIAA atbalstīja četru projektu īstenotāju dalību starptautiskā Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konferencē skolu sektorā no 2017. gada 17. līdz 19. maijam Bonnā, Vācijā.

Lasīt vairāk

Atpakaļ uz skolu 2017

Akcijā “Atpakaļ uz skolu” skolēniem bija iespēja uzzināt par Eiropas Savienības aktualitātēm no cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar Eiropas Savienības tematiku. Šogad akcijā piedalījās arī Erasmus+ 30. gadadienas vēstneši, kuri iepazīstināja ar savu starptautisko pieredzi Erasmus+ programmā.

Lasīt vairāk

Seminārs par Erasmus+ atbalstu e-prasmju attīstībai nodarbināmības veicināšanai

2017. gada 23. martā VIAA organizēja starptautisku tematisko semināru “Erasmus+ atbalsts e-prasmju attīstībai nodarbināmības veicināšanai”. Seminārs notika Erasmus+ programmas nacionālo aģentūru sadarbības ietvaros, atbalstot e-prasmju nedēļu 2017 un Erasmus+ programmas trīsdesmitgadi.

Lasīt vairāk

Izstāde Skola 2017

Starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2017, kas no 24. līdz 26. februārim norisinājās Ķīpsalas izstāžu centrā, interesenti tika aicināti iesaistīties Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ trīsdesmitgades aktivitātēs, ķerot atraktīvus fotomirkļus un piedaloties konkursā.

Lasīt vairāk

Erasmus 30. gadadienas atklāšana

Atzīmējot Eiropas Savienības (ES) izglītības un mācību programmas Erasmus+ 30. gadadienu, 7. februārī ES mājā notika diskusija Erasmus+ atdeve Latvijā: cilvēki, sasniegumi, ieguldījumi

Lasīt vairāk

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems