24.02.2021

RTRIT īsteno pirmās virtuālās un kombinētās mobilitātes

RTRIT Erasmus pieredze virtualas tiksanas ekransavins ar pasniedzejiem

Pateicoties Erasmus+ īpašajam atbalstam laikā, kad ceļošana ir apgrūtināta vai pat neiespējama, skolām ir dota iespēja īstenot mobilitātes virtuālā vidē. 2020. gadā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums (RTRIT) ir īstenojis pirmās virtuālās un kombinētās mobilitātes, kā arī uzņēmis ārvalstu jauniešus un projektu koordinatori, un atzīst, ka šis ir tikai sākums virtuālai sadarbībai Eiropā.

Lasīt vairāk

03.02.2021

Mārupes novada pirmsskolās apgūst metodes īpašo bērnu iekļaušanai vispārizglītojošās iestādēs

skolotaji klase apmainas brauciena Erasmus Zeltriti

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde Zeltrīti jau vairākkārtīgi ir piedalījusies Erasmus+ programmas izsludinātajos projektu konkursos, lai pilnveidotu un paaugstinātu pedagogu, atbalsta personāla un vadības profesionālo kapacitāti. 2019. gada 1. jūnijā Zeltrīti uzsāka Erasmus+ programmas skolu sektora projekta “Īpašais laiks īpašiem bērniem” realizēšanu.

Lasīt vairāk

05.01.2021

Tirzas pamatskolas pedagogi gūst starptautiskas sadarbības pieredzi iekļaujošā izglītībā

Tirzas pamatskola Erasmus pieredze

Tirzas pamatskolā līdztekus vispārējās pamatizglītības programmai jau desmit gadus tiek realizēta arī iekļaujošā izglītība. Īstenojot Erasmus+ programmas projektu “Starptautiska pedagogu sadarbība iekļaujošās izglītības kvalitātes uzlabošanai”, Tirzas pamatskolas pedagogi vēlējās gadu gaitā uzkrāto pieredzi papildināt ar starptautiskiem aspektiem. Projekta gaitā skola īstenoja Eiropas attīstības plānu, kura laikā pedagogi apmeklēja kursus Somijā, organizācijā EduKarjala, sadarbojās starptautiskajā platformā E-twinning, kā arī paralēli uzlaboja angļu valodas prasmes, lai veicinātu starptautisko sadarbību.

Lasīt vairāk

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems