11.06.2019

Erasmus+ projektā skolas saņem atbalstu iekļaujošās izglītības nodrošināšanai

2016. gada septembrī Tukuma Vakara un neklātienes vidusskola (TVNV) uzsāka Erasmus+ stratēģisko partnerību projekta “Jauni paņēmieni iekļaujošās izglītības nodrošināšanā visiem skolēniem” vadību kā projekta koordinators sadarbībā ar partneriem no Rumānijas, Beļģijas un Horvātijas. Projekta īstenošanas periods ilga 26 mēnešus un tā galvenās vadlīnijas bija vienlīdzība un iekļaušana izglītībā, sinerģija starp teoriju un praksi, radošums, karjeras vadība, labās prakses piemēri inovācijās.

Lasīt vairāk

21.05.2019

Erasmus+ projektā skolēni gūst izpratni par cilvēka un vides mijiedarbību

No 2016. līdz 2018. gadam Ādažu vidusskola sadarbībā ar iestādēm no citām Eiropas valstīm – Itāliju, Austriju, Turciju, Portugāli un Rumāniju - realizēja Erasmus+ skolu stratēģiskās partnerības projektu “Viss sākas ar pirmo soli” (Everything begins with the first step).

Lasīt vairāk

29.03.2019

Ieviesta jauna policistu mācību programma spēka pielietošanā

2016. gada novembrī Valsts policijas koledža sadarbībā ar Lietuvas policijas skolu, Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un Robežsardzes koledžu un Policijas skolu Katovicē uzsāka Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projektu „Baltijas jūras reģionu valstu  (LT, LV, EE, PL) policijas darbinieku apmācības un sagatavotības vienota parauga izveide fiziskā spēka pielietošanā” („Training and preparedness of the Baltic Sea region police officers in usage of a single model of application of physical force”) īstenošanu.

Lasīt vairāk

18.02.2019

Īsteno sociālu iekļaušanu caur digitālo iemaņu apguvi un starppaaudžu mācīšanos

No 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada 31. oktobrim Mālpils novada dome sadarbībā ar Land Niederösterreich Landwirtschaftliche Fachschule Poysdorf (Austrija), M3 MCube association (Francija) un Fundacja Badz Aktywny (Polija) īstenoja Erasmus+ programmas stratēģisko partnerību pieaugušo izglītības sektora projektu “Sociālā iekļaušana caur digitālo iemaņu apguvi un starppaaudžu mācīšanos (SINDI)” (“Social Inclusion through Digital Skills and Intergenerational Learning”).

Lasīt vairāk

07.02.2019

Smiltenes tehnikums izstrādā inovatīvas mācību metodes veterinārā izglītībā

Smiltenes tehnikums īstenoja starptautiskais stratēģiskās partnerības projektu “ECVET vienības kā pamata vai papildu apmācības Eiropas veterinārā asistenta diplomam”, kurā izstrādāja alternatīvu pieeju veterinārās izglītības apmācības iespējām ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Projektā  iesaistījās  partneri no  četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Francijas un Čehijas. Smiltenes tehnikums īstenoja projekta koordinatora lomu.

Lasīt vairāk

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems