Jaunumi

06.01.2014

VIAA rīko informatīvu semināru projektu pieteicējiem par Erasmus+

Šī gada 30.janvārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvo semināru par Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.1 „Personu mobilitāte izglītības, apmācības un jaunatnes jomā” (mācību mobilitātes) pieteikuma konkursu profesionālās izglītības jomā.

Seminārā aicināti piedalīties potenciālie projektu iesniedzēji, īpaši tie, kuriem iepriekš nav bijusi pieredze projektu sagatavošanā.

Seminārā interesenti tiks iepazīstināti ar mācību mobilitātes profesionālās izglītības jomā atbalstītajām aktivitātēm, mērķiem un projektu iesniegšanas noteikumiem, kā arī tiks sniegta detalizēta informācija par mācību mobilitātes projektu pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.

Norises vieta: Viesnīca "Astor Rīga", Z.A.Meirovica bulvāris 10, Rīga.
Laiks: plkst. 10:30 – 15:30.

Pieteikties semināram var līdz 22.janvārim pa e-pastu ilze.rozentale@viaa.gov.lv. Reģistrācijas e-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds, pārstāvētā iestāde, e-pasts un kontakttālrunis.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems