Jaunumi

21.01.2014

Informatīvais seminārs Rīgā par Erasmus+ mobilitātēm skolu izglītībā

2014. gada 12.februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvo semināru par Erasmus+ programmas mācību mobilitāšu pieteikuma konkursu skolu izglītībā.

Seminārā aicināti piedalīties Rīgas un tuvāko novadu vispārizglītojošo izglītības iestāžu (no bērnudārza līdz vidusskolai) pārstāvji. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar mācību mobilitātes skolu izglītībā mērķiem, atbalstītajām aktivitātēm, piešķiramo finansējumu un projektu iesniegšanas noteikumiem, kā arī tiks sniegta detalizēta informācija par mācību mobilitātes projektu pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.

Semināra norises vieta: Viesnīca "Radisson Blu Hotel Latvija", Elizabetes iela 55, Rīga.
Laiks: plkst. 10:30 – 14:00.

Darba programma:
Reģistrēšanās semināram slēgta! 

Informatīvie semināri par projektu veidošanas iespējām 2014. gadam skolu, pieaugušo un profesionālās izglītības sektoros Eiropas Savienības programmas Erasmus+ 2014-2020 ietvaros 2014.gada janvārī un februārī tiks organizēti arī Valmierā, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Gulbenē un Rēzeknē.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems