Jaunumi

26.11.2014

Norisināsies seminārs par uzņēmējdarbības un uzņēmējspējas attīstību

Valsts izglītības attīstības aģentūra šī gada 3. decembrī rīko semināru  Eiropas Savienības programmas Erasmus+ un Mūžizglītības programmas projektu īstenotājiem “Uzņēmējdarbības un uzņēmējspējas attīstība: izaicinājumi, pretrunas un perspektīvas”.

Seminārā tiks pārrunāti jautājumi par uzņēmējdarbības un uzņēmējspējas attīstības nozīmību dažādām mērķa grupām, kā arī iepazīstinās ar projektu pieredzi.

Pasākumā aicināti piedalīties esošie projektu īstenotāji un jaunie, potenciālie pieteicēji, pārstāvji no izglītības iestādēm, pieaugušo izglītības biedrības, kurus interesē projektu īstenošana par uzņēmējdarbības tēmu.

Pieteikties semināram var līdz 1. decembrim, sūtot e-pastu uz agnese.blodniece@viaa.gov.lv. Reģistrācijas e-pastā jānorāda savs vārds, uzvārds, pārstāvētā iestāde, e-pasts un kontakttālrunis. Vietu skaits seminārā ierobežots.

Semināra darba kārtība: darba_kartiba_03_12_2014_.doc
Norises vieta: Viesnīca "Mercure Riga Centre Hotel", Elizabetes iela 101, Rīga
Laiks: no plkst. 9.30 līdz 15.30

Foto no pasākuma: Flickr.

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems