Jaunumi

09.01.2015

Informatīvs seminārs par Erasmus+ mācību mobilitātes projektiem profesionālajā izglītībā

2015. gada 20. janvārī Valsts izglītības attīstības aģentūra rīko informatīvu semināru par mācību mobilitātes (KA1) projektiem profesionālās izglītības sektorā Erasmus+ programmas 2015. gada konkursa ietvaros.

Seminārā aicināti piedalīties Rīgas un tuvāko novadu profesionālo izglītības iestāžu pārstāvji, kas plāno iesniegt mobilitātes projektu 2015. gadā. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar mācību mobilitātes profesionālajā izglītībā projektu mērķiem, atbalstītajām aktivitātēm, piešķiramo finansējumu un projektu iesniegšanas noteikumiem. Tāpat tiks sniegta detalizēta informācija par mācību mobilitātes projektu pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.

Reģistrācija semināram noslēgusies.

Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties ne vairāk kā vienu pārstāvi no katras ieinteresētās institūcijas.

Semināra darba kārtība: programma_20_01_2015.doc
Norises vieta:
Valsts administrācijas skola, Raiņa bulvāris 4, Rīga
Laiks: plkst. 11:00 – 13:30

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems