Jaunumi

24.03.2015

Notiks seminārs par pieteikuma sagatavošanu

2015. gada 9. aprīlī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvo semināru par pieteikuma veidlapas aizpildīšanu, lai pieteiktos Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību (PIA) mobilitātes hartai (Erasmus+ Vocational Education and Training Mobility Charter).

PIA mobilitātes hartai var pieteikties jebkura publiska vai privāta organizācija, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā - vai nu atsevišķa PIA organizācija, vai mobilitātes konsorcijs. PIA mobilitātes harta paredzēta tādu iestāžu akreditācijai, kas jau veiksmīgi organizējušas augsti kvalitatīvu mobilitāti profesionālās izglītības un mācību jomā gan audzēkņiem, gan personālam.

Pasākuma norises vieta: VIAA telpās, Rīgā, Z.Annas Meierovica bulvārī 16, 5. stāva zālē
Seminārs sākums: plkst. 14:00.

Dalībai seminārā lūgums reģistrēties līdz š.g. 31. martam, aizpildot reģistrācijas veidlapu tiešsaistē šeit.

Pēc reģistrācijas slēgšanas tiks nosūtīts dalības apstiprinājums. No vienas institūcijas lūgums reģistrēt ne vairāk kā 1-2 pārstāvjus. Ievērojot reģistrēto dalībnieku skaitu un semināra telpas ietilpību, var rasties situacija, ka no katras institūcijas tiek apstiprināts viens pārstāvis.


VIAA mājaslapā pieejama detalizēta informācija par PIA hartu:

Lūgums ar informāciju rūpīgi iepazīties, ja plānojat gatavot PIA hartas pieteikumu.


VIAA kontaktpersona: Antra Meņģele; e-pasts: antra.mengele@viaa.gov.lv.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems