Jaunumi

05.05.2015

Aicinām uz pasākumu “Vai uzņēmējiem ir pluss no Erasmus+?”

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar LTRK aicina uz informatīvu semināru un diskusiju “Vai uzņēmējiem ir pluss no Erasmus+?”. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt uzņēmējus ar iespējām piesaistīt ārvalstu praktikantus un izglītot savus darbiniekus prakšu organizēšanā, kā arī iesaistīties stratēģiskajās partnerībās un zināšanu vai prasmju apvienībās Eiropas līmenī. 

Erasmus+ ir ES programma izglītības, mācību, jaunatnes un sporta jomā jaunajā ES plānošanas periodā kopš 2014. gada.

Informatīvā diskusija notiks šī gada 15. maijā no plkst. 12:30 līdz 15:00, LTRK telpās Rīgā, Valdemāra ielā 35. Pasākumā varēs uzzināt par uzņēmēju iespējām iesaistīties izglītības kvalitātes paaugstināšanā ar Erasmus+ starpniecību, lai tā atbilstu darba tirgus vajadzībām. Tiks sniegta informācija arī par to, kā piesaistīt partnerus programmā Erasmus+, kā arī notiks diskusija par uzņēmēju ieguvumiem un nosacījumiem, lai veiksmīgi realizētu projektus.

Diskusijas dalībniekus uzrunās Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietniece, Struktūrfondu un starptautisko finanšu instrumentu departamenta direktore Gunta Arāja un VIAA Eiropas Savienības Izglītības programmu departamenta direktore Ennata Kivriņa. Savā pieredzē dalīsies arī uzņēmēju pārstāvji, kas jau izmantojuši Erasmus+ sniegtās iespējas.

Uzņēmējdarbības veidi un nozares, kurās darbojas uzņēmēji, kas var piedalīties Erasmus+ projektos, nav ierobežoti, tāpēc aicināti visi interesenti. Pasākums ir bezmaksas!

Līdzīgi pasākumi sadarbībā ar LTRK plānoti arī Latvijas reģionos, tāpēc sekojiet informācijai arī turpmāk.

Pasākuma darba kārtība: ltrk_un_viaa_15_05_diskusijas_darba_kartiba.pdf

Reģistrācija pasākumam tiešsaistē šeit.

 

Kontaktpersona: Zane Birka, VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas vecākā informācijas speciāliste, e-pasts: zane.birka@viaa.gov.lv, tālr.: 67785462.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems