Jaunumi

06.03.2018

Aicinām uz semināru par pieteikuma sagatavošanu Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartai

2018. gada 9. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvo semināru par pieteikšanos Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartai (Erasmus+ Vocational Education and Training Mobility Charter) Eiropas Komisijas izsludinātā 2018. gada konkursa ietvaros.

Pasākuma norises vieta: VIAA telpās, Rīgā, Vaļņu ielā 1, 4.stāva zālē
Semināra sākums: plkst. 13.00
Darba kārtība

Dalībai seminārā aicinām reģistrēties līdz 2018. gada 8. martam, aizpildot reģistrācijas veidlapu tiešsaistē šeit.

Pēc reģistrācijas slēgšanas tiks nosūtīts apstiprinājums dalībai seminārā.

Pirms semināra aicinām iepazīties ar informāciju un dokumentāciju par Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes (VET) hartu un Eiropas Komisijas izsludināto 2018. gada konkursu:

Kopš 2015. gada Eiropas Komisija uzsāka Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas aktivitāti, lai akreditētu tās iestādes, kas veiksmīgi organizējušas augsti kvalitatīvu profesionālās izglītības un mācību mobilitāti audzēkņiem un personālam. Kvalitatīvai un pilnīgai iestādes internacionalizācijas stratēģijai ir būtiska nozīme VET hartas pieteikuma sagatavošanā (obligātais pielikums). VET hartas iegūšana dod iespēju vienkāršotā kārtībā pieteikties atbalstam Erasmus+ 1.pamatdarbības “Mobilitāte VET audzēkņiem un personālam” ietvaros, taču tā nav obligāts priekšnosacījums, lai iesniegtu VET mobilitātes projekta pieteikumu.

Iepriekšējo VET Mobilitātes hartas konkursu rezultāti pieejami: šeit

VET Mobilitātes hartai var pieteikties: publiska vai privāta organizācija, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā - vai nu atsevišķa VET organizācija, vai mobilitātes konsorcijs.

Eiropas Komisijas izsludinātā 2018. gada konkursa pieteikumu iesniegšanas (on-line) termiņš - 2018. gada 17. maijs (plkst. 12.00 pēc Briseles laika).

VIAA kontaktpersona: Dace Straume; e-pasts: dace.straume@viaa.gov.lv

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems