Jaunumi

22.12.2015

Erasmus+ aktualitātes izglītības politikas veidotājiem

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) kā Erasmus+ Latvijas Nacionālā aģentūra izglītības un mācību jomā sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) kā Nacionālo aģentūru jaunatnes jomā šī gada 11. decembrī organizēja semināru izglītības politikas veidotājiem – Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) amatpersonām un darbiniekiem.

Semināra mērķis bija analizēt Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmas 2015. gada konkursa rezultātus visos izglītības sektoros – augstākajā, profesionālajā, pieaugušo, vispārējā izglītībā, kā ari jaunatnes jomā. Tika akcentētas Eiropas Komisijas izsludinātā Erasmus+ programmas 2016. gada konkursa aktualitātes.

Šādu informatīvo semināru VIAA sadarbībā ar JSPA un IZM organizē jau trešo gadu, tādējādi ar izglītības politikas veidotājiem regulāri apspriežot Erasmus+ programmas īstenošanas aktualitātes un sasniegtos rādītājus. Erasmus+ īstenošana Latvijā sniedz ievērojamu ieguldījumu Izglītības attīstības pamatnostādnēs 2014.-2020. gadam izvirzīto mērķu un rezultatīvo rādītāju sasniegšanā.

Semināra izglītības un mācību sektoru prezentācijas pieejamas VIAA mājaslapā (skatīt datumu – 11.12.2015).

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems