Jaunumi

14.03.2019

Aicinām uz semināru par pieteikšanos Erasmus+ VET hartai

2019. gada 26. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvo semināru par pieteikumu sagatavošanu Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartai (Erasmus+ Vocational Education and Training Mobility Charter) Eiropas Komisijas izsludinātā 2019. gada konkursa ietvaros.

Norises vieta: VIAA telpās, Rīgā, Z.A.Meierovica bulvāris 16-1, 5.stāva zāle

 

Norises laiks: 2019. gada 26. marts plkst. 13.00

Darba kārtība

Dalībai seminārā aicinām reģistrēties līdz 2018. gada 22. martam, aizpildot reģistrācijas veidlapu tiešsaistē.

Pēc reģistrācijas slēgšanas tiks nosūtīts apstiprinājums dalībai seminārā.

Pirms semināra aicinām iepazīties ar informāciju un dokumentāciju par Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes (VET) hartu un Eiropas Komisijas izsludināto 2019. gada konkursu:

Kopš 2015. gada Eiropas Komisija uzsāka Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas aktivitāti, lai akreditētu tās iestādes, kas veiksmīgi organizējušas augsti kvalitatīvu profesionālās izglītības un mācību mobilitāti audzēkņiem un personālam. Kvalitatīvai un pilnīgai iestādes internacionalizācijas stratēģijai ir būtiska nozīme VET hartas pieteikuma sagatavošanā (obligātais pielikums). VET hartas iegūšana dod iespēju vienkāršotā kārtībā pieteikties atbalstam Erasmus+ 1.pamatdarbības “Mobilitāte VET audzēkņiem un personālam” ietvaros, taču tā nav obligāts priekšnosacījums, lai iesniegtu VET mobilitātes projekta pieteikumu.

Iepriekšējo VET Mobilitātes hartas konkursu rezultāti pieejami: šeit.

VET Mobilitātes hartai var pieteikties: publiska vai privāta organizācija, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā - vai nu atsevišķa VET organizācija, vai mobilitātes konsorcijs.

Eiropas Komisijas izsludinātā 2019. gada konkursa pieteikumu iesniegšanas (on-line) termiņš - 2019. gada 16. maijs (plkst. 12.00 pēc Briseles laika).

Papildus informācija:

Reinis Tralmaks
Skolu un pieaugušo mobilitātes nodaļas
Vecākais programmas speciālists 
Tālrunis: 67785475
E-pasts: reinis.tralmaks@viaa.gov.lv

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems