Jaunumi

17.03.2016

Notiks seminārs par pieteikšanos Erasmus+ VET hartai

30. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvu semināru par pieteikšanos Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību (VET) mobilitātes hartai (Erasmus+ Vocational Education and Training Mobility Charter) Eiropas Komisijas (EK) izsludinātā 2016. gada konkursa ietvaros.

Pasākuma norises vieta: Vaļņu iela 1, VIAA telpas, 4. stāva zāle, Rīga 
Seminārs sākums: plkst. 14:00Dalībai seminārā aicinām reģistrēties līdz š.g. 23. martam,
aizpildot reģistrācijas veidlapu tiešsaistē šeit. No katras institūcijas lūdzam reģistrēt ne vairāk kā vienu pārstāvi. Pēc reģistrācijas slēgšanas tiks nosūtīts apstiprinājums dalībai seminārā.

Pirms semināra aicinām iepazīties ar informāciju par Erasmus+ VET mobilitātes hartu un EK izsludināto 2016. gada konkursu, kas pieejama VIAA mājaslapā:

2015. gadā EK uzsāka Erasmus+ VET mobilitātes hartas 2015-2020 aktivitāti, lai akreditētu tās iestādes, kuras veiksmīgi organizējušas augsti kvalitatīvu profesionālās izglītības un mācību mobilitāti audzēkņiem un personālam. Hartas iegūšana dod iespēju vienkāršotā kārtībā pieteikties atbalstam Erasmus+ 1. pamatdarbības “Mobilitāte VET audzēkņiem un personālam” ietvaros. 2015. gada konkursa rezultāti.

VET mobilitātes hartai var pieteikties publiska vai privāta organizācija, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā - vai nu atsevišķa VET organizācija, vai mobilitātes konsorcijs.

EK izsludinātā 2016. gada konkursa pieteikumu iesniegšanas (on-line) termiņš - 2016. gada 19. maijs (plkst. 12:00 pēc Briseles laika).


VIAA kontaktpersona: Antra Meņģele, e-pasts: antra.mengele@viaa.gov.lv.

 

 

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems