Jaunumi

24.01.2018

Turpinās pieteikšanās semināram par Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu sagatavošanu

2018. gada 2. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvu semināru par projektu pieteikumu sagatavošanu Eiropas Savienības programmā Erasmus+ 2. pamatdarbības aktivitātē “Stratēģiskās partnerības” 2018. gada konkursa ietvaros. Seminārā aicinām piedalīties organizācijas, kas plāno iesniegt stratēģisko partnerību projektus 2018. gadā.  

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar stratēģisko partnerību projektu mērķiem, prioritātēm, atbalstītajām aktivitātēm un piešķiramo finansējumu, kā arī tiks informēti par stratēģisko partnerību projektu pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.

Aicinām interesentus iepazīties ar  Erasmus+ 2018.gada vadlīnijām.

Semināra darba kārtība: 

Norises vieta: Tallink Hotel Riga, Elizabetes iela 24, Rīga

Laiks:  2018. gada 2. februārī plkst. 10:30 – 15:00

Reģistrācija pasākumam šeit.

Reģistrācijas apstiprinājums tiks nosūtīts uz e-pasta adresi, kas norādīta tiešsaistes pieteikumā.

Seminārā aicinām pieteikties organizācijas, kuras plāno Erasmus+ stratēģisko partnerību KA201, KA202, KA203, KA204 projektus, kā arī skolas kuras plāno iesaistīties Skolu apmaiņas projektos kā projekta partneri (KA229).* 

*Skolām, kuras plāno iesniegt Erasmus+  skolu apmaiņas projektu pieteikumus kā partnerību koordinējošās organizācijas, tiek plānots atsevišķs mācību seminārs  07.02.2018.

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems