Jaunumi

21.12.2018

Aicinām studentus pieteikties Erasmus Mundus kopīgajās maģistrantūras programmās

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina Latvijas studentus pieteikties Eiropas Savienības (ES) programmas Erasmus+ īstenojamai aktivitātei „Erasmus Mundus kopīgās maģistrantūras programmas”, kurā labākie Eiropas valstu augstskolu konsorciji piedāvā studentiem studēt augstas kvalitātes kopīgajās maģistrantūras programmās programmas dalībvalstīs.

Programmai var pieteikties jebkurš students, kurš vēlas studēt maģistrantūrā. Lai arī šīs programmas galvenokārt orientētas uz stipendiju piešķiršanu studentiem no partnervalstīm (~75% no kopējā studentu skaita), arī Eiropas valstu studentiem ir iespēja pieteikties studijām šajās programmās.

Erasmus Mundus ir integrēta, starptautiska studiju programma, kuru kopīgi īsteno starptautisks augstskolu konsorcijs. Labākajiem kandidātiem, kas piesakās ik gadu rīkotā atlases procedūrā, programma piešķir ES finansētas stipendijas. Programma paredz, ka studijām jānotiek vismaz divās programmas valstīs.

2019./2020. studiju gada aktuālais Erasmus Mundus kopīgo maģistrantūras programmu katalogs pieejams šeit:

Lai detalizēti uzzinātu par pieteikšanos studijām šajās programmās, iepazītos ar absolventu pieredzi, kā arī citiem noderīgiem resursiem, aicinām izmantot šo materiālu: .

Vairāk par Kopīgo maģistrantūras programmu aktivitāti VIAA mājaslapā.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems