Jaunumi

26.02.2019

Tiešsaistes seminārs par Erasmus+ kopīgajām maģistrantūras programmām sadarbībā ar Japānu

2019. gada 7. martā Eiropas Komisijas izpildaģentūra EACEA (The Education, Audiovisual and Culture Executive Agency) organizē tiešsaistes semināru par projektu finansējuma iespējām un pieteikumu sagatvošanu Erasmus+ kopīgajām maģistrantūras programmām Japānas partnerības ietvaros.

Tiešsaistes seminārā skaidros aktivitātes nosacījumus, kā arī sniegs padomus kvalitatīvu un konkurētspējīgu projektu pieteikumu sagatavošanā.

Pirms tiešsaistes semināra un tā laikā būs iespējams uzdot interesējošos jautājumus par programmas aktivitātēm, nosūtot tos uz e-pastu EACEA-EPLUS-EMJMD@ec.europa.eu.  Visi iesūtītie jautājumi un atbildes tiks iekļauti aktivitātes sadaļā „Biežāk uzdotie jautājumi”. 

Norises laiks: plkst. 9.00 – 11.00 (pēc Briseles laika)

Darba kārtība: šeit 

Obligāta iepriekšēja reģistrēšanās šeit.

Papildu informācija par programmas aktivitāti, izsludināto projektu pieteikumu konkursu, termiņiem un pieteikumu sagatavošanas dokumentācija pieejama EACEA mājaslapā.

 

 

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems