Jaunumi

01.08.2017

Seminārs Rīgā par Erasmus+ mācību mobilitātes projektiem pieaugušo izglītībā

2017. gada 7. septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) ES Izglītības programmu departaments rīko semināru par personu mobilitātes projektu pieteikumu sagatavošanu pieaugušo izglītības sektorā Erasmus+ 2017.gada konkursa otrās kārtas ietvaros.
 
Seminārā aicinām piedalīties organizācijas, kas plāno iesniegt mobilitātes projektu 2017. gada konkursa otrajā kārtā. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar mācību mobilitātes pieaugušo izglītībā projektu mērķiem, atbalstītajām aktivitātēm, piešķiramo finansējumu un projektu iesniegšanas noteikumiem. Kā arī tiks informēti par mācību mobilitātes projektu pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.
 
Pieteikumus var iesniegt juridiskas personas, lai pilnveidotu un dažādotu pieaugušo izglītotāju metodiskās zināšanas un prasmes un lai tādejādi paaugstinātu pieaugušo mācīšanas un mācību kvalitāti. Saskaņā ar Erasmus+ programmas prioritātēm pieaugušo izglītības jomā prioritāri tiek atbalstītas pieaugušo izglītības speciālistu mobilitātes aktivitātes, kas ilgtermiņā  vērstas uz pieaugušo ar zemām pamatprasmēm izglītošanu. Īpaša uzmanība ir vērsta uz pieaugušo izglītojamo (tai skaitā bēgļu, patvēruma meklētāju, migrantu, sociāli neaizsargāto un riska grupu) mācīšanas/mācīšanās vajadzībām.
 
Pieteikumus nevar iesniegt organizācijas, kuru projekti ir apstiprināti 2017. gada konkursa pirmajā kārtā.
 
Aicinām interesentus iepazīties ar Erasmus+ 2017.gada vadlīnijām.
 
Semināra darba kārtība: 

Norises vieta: Vaļņu iela 1, 4.stāva zāle
Laiks: 2017.gada 7.septembrī plkst. 10:30 – 13:30
 
Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties ne vairāk kā vienu pārstāvi no katras ieinteresētās institūcijas. 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems