Jaunumi

01.06.2015

Aicinām Vidzemes uzņēmējus uz semināru par Erasmus+ Valmierā

12. jūnijā, piektdien, plkst. 13.00 viesnīcā „Wolmar” (Tērbatas iela 16a, Valmiera) tiks organizēts informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020. gadam: pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+”. 

Seminārā tiks prezentētas atbalsta iespējas, ko piedāvā pārrobežu sadarbības programmas un programma Erasmus+ jaunajā ES plānošanas periodā no 2014. līdz 2020. gadam.

Ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par Eiropas teritoriālās sadarbības programmu aktualitātēm un atbalsta veidiem uzņēmējiem, kā arī iegūt plašāku informāciju par Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmu un Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmu. Seminārā varēs uzzināt arī par programmas Erasmus+ piedāvātajām iespējām Latvijas uzņēmējiem.  

Informatīvajā seminārā aicinām piedalīties uzņēmumu pārstāvjus, kā arī iestādes, uzņēmumus un organizācijas, kas atbalsta un veicina uzņēmējdarbības attīstību, organizējot kursus, apmācības, pieredzes nodošanu biznesa uzsākšanai un izaugsmes treniņus esošajiem vai topošajiem uzņēmējiem.

Seminārā aicināti piedalīties arī tie uzņēmēji, kam interesē ārvalstu praktikantu uzņemšana un pieredzes apmaiņa par prakses organizēšanu, kā arī sadarbības projekti partnerībā ar citiem uzņēmējiem un izglītības institūcijām.

Igaunijas-Latvijas programmas 2014. -2020. gadam mērķis ir stiprināt sadarbību starp Igaunijas un Latvijas reģioniem, sasniedzot šādus stratēģiskos mērķus: aktīva un pievilcīga uzņēmējdarbības vide, tīra un augstvērtīga dzīves vide, labāks ostu tīkls un integrēts darba tirgus. Plašāka informācija par Igaunijas-Latvijas programmu lasāma mājaslapā www.estlat.eu.

Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros 2014.-2020. gadā ir iespējams saņemt finansiālu atbalstu konkurētspējīgas ekonomikas, ilgtspējīgas kopīgu resursu izmantošanas, transporta, preču un cilvēku plūsmas, kā arī mazo ostu pakalpojumu uzlabošanas, kvalificēta un sociāli iekļaujoša reģiona attīstīšanas aktivitātēm. Vairāk informācijas par Centrālā Baltijas jūras reģiona programmu www.centralbaltic.eu.

Erasmus+ ir ES programma izglītības, mācību, jaunatnes un sporta jomā jaunajā ES plānošanas periodā kopš 2014. gada. Erasmus+ apvienotas līdzšinējās ES izglītības programmas, aptverot visas izglītības jomas. ES programmā Erasmus+ uzņēmēji var piesaistīt ārvalstu praktikantus un sūtīt savus darbiniekus pieredzes apmaiņā par prakšu organizēšanu. Tāpat uzņēmēji var iesaistīties arī lielāka mēroga sadarbības projektos visā Eiropā - veidot Stratēģiskās partnerības, Zināšanu apvienības vai Nozaru prasmju apvienības ar izglītības institūcijām. Vairāk informācijas mājaslapā www.erasmusplus.lv.

Semināru organizē Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa, Igaunijas-Latvijas pārrobežu programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Dalība seminārā ir bez maksas.

Lūgums informatīvajam semināram pieteikties līdz 10. jūnijam, reģistrējoties šeit.

Detalizēta pasākuma darba kārtība šeit: 

 

Kontaktinformācija: LTRK Vidzemes nodaļa, e-pasts: valmiera@chamber.lv, mob. 28625443

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems