Jaunumi

06.12.2016

Vēl iespēja pieteikties informatīvam semināram par Erasmus+ 2017.gada konkursu

2016.gada 8.decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvu semināru par projektu iesniegšanu Erasmus+ programmas 2017.gada konkursa ietvaros.

Seminārā informēs par iestāžu un organizāciju iespējām iesniegt Erasmus+ mācību mobilitātes, kā arī stratēģiskās partnerības projektus skolu, profesionālās, pieaugušo izglītības un augstākās izglītības sektoros.

Iepazīstinās arī ar detalizētāku informāciju par Erasmus+ programmas trīs starptautiskās sadarbības aktivitātēm augstākajā izglītībā, ko centralizēti administrē Eiropas Komisijas izpildaģentūra EACEA:

  • Erasmus Mundus Kopīgo maģistrantūras programmu īstenošana (KA1, Erasmus Mundus Joint Master Degrees);
  • Kapacitātes stiprināšana augstākajā izglītībā partnervalstīs (KA2, Capacity Building Higher Education in Partner Countries);
  • Žana Monē programma (Jean Monnet programme).

Darba kārtība: 
Semināra norises laiks: 2016. gada 8. decembris, plkst. 10.00 – 14.30
Norises vieta: “Avalon hotel”, 13.janvāra iela 19, Rīga

Aicinām interesentus iepazīties ar Erasmus+ 2017.gada vadlīnijām.

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu seminārā, liela interesentu skaita gadījumā iespēja piedalīties seminārā tiks dota vienam pārstāvim no katras organizācijas.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems