Jaunumi

21.06.2019

Notiks tiešsaistes seminārs par Mobility Tool+ Erasmus+ projektu īstenotājiem

2019. gada 28. jūnijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru par Erasmus+ noslēguma atskaišu sagatavošanu un informācijas ievadīšanu rīkā Mobility Tool+ un Erasmus+ rezultātu izplatīšanas platformā. Tiešsaistes seminārs paredzēts Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības aktivitātes Starpskolu partnerības 2016. un 2017. gada projektu īstenotājiem.

Norises laiks: 2019. gada 28. jūnijs plkst.15.00.

Seminārā informēs par Erasmus+ noslēguma atskaites sagatavošanas un iesniegšanas noteikumiem koordinatorskolām un partnerskolām, atskaišu vērtēšanas kritērijiem, pārbaužu veidiem un pieprasāmajiem dokumentiem, atskaišu platformu Mobility Tool+ (pieslēgšanās, budžeta un saturiskās informācijas ievadīšana, obligāti pievienojamie dokumenti) un Erasmus+ projektu rezultātu izplatīšanas platformu (pieslēgšanās, informācijas ievadīšana, ieteikumi kvalitatīvas informācijas sagatavošanai).

VIAA ir nosūtījusi individuālus uzaicinājumus 2016. un 2017. gada Erasmus+ starpskolu partnerību projektu īstenotājiem.

Papildu informācija:

Vineta Straume
VIAA ES Izglītības programmu departamenta
Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste
Tālrunis: 67559501
E-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems