Jaunumi

05.09.2019

Uzsākta reģistrācija semināram par ECVET un ģeogrāfisko mobilitāti

2019. gada 25. septembrī notiks ECVET (Eiropas kredītsistēma profesionālajai izglītībai)  darba seminārs “ECVET un ģeogrāfiskā mobilitāte: soli pa solim”, kurā aicinām piedalīties profesionālās izglītības sektora pārstāvjus, izglītotājus, politikas veidotājus, sociālos partnerus, darba devējus un citus interesentus. Pasākums norisinās Eiropas profesionālo prasmju nedēļas ietvaros. 

ECVET principu piemērošana ģeogrāfiskajās mobilitātēs, mācīšanās rezultātu novērtēšana un atzīšana kļūst arvien aktuālāka un varētu būt aizvien plašāk izmantota arī nākamajā Erasmus (2021-2027) programmā. Seminārā akcentēs ECVET un ģeogrāfiskās mobilitātes galvenos principus un instrumentus, ECVET elementu ieviešanu profesionālajā izglītībā Latvijā, kā arī mācīšanās rezultātu novērtēšanas un atzīšanas pieredzi. Semināra darbu vadīs pieredzējis profesionālās izglītības eksperts no Dānijas Dr. Kristensens (Søren Kristensen), kā arī ECVET eksperti no Latvijas.

Pasākuma darba kārtība:

    • latviešu valodā 
    • angļu valodā 

Norises vieta: Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24, Rīgā

Aicinām līdz 2019. gada 17. septembrim reģistrēties semināram tiešsaistē.

Reģistrācija būs slēgta, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu (100 cilvēki). Pēc reģistrācijas slēgšanas dalībniekiem uz elektroniskā pasta adresēm būs nosūtīti reģistrēšanās apstiprinājumi.

Pasākumā būs nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā/angļu valodā.

Pasākums tiek rīkots Erasmus+ ECVET aktivitātes 2019.gada Darba programmas ietvaros, ko īsteno Erasmus+ Latvijas Nacionālā aģentūra izglītības un mācību jomā – VIAA.

Eiropas profesionālo prasmju nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva padarīt profesionālo izglītību un apmācību (PIA) pievilcīgāku kvalitatīvu prasmju un darbu apguvē. Tajā paredzēti pasākumi Nedēļas dalībvalstīm visā Eiropā - vietējā, reģiona un valsts līmenī. Ieinteresētajām pusēm, kas piedalās Nedēļā, ir iespēja apmainīties ar piemēriem par izcilību PIA jomā.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems