Jaunumi

09.09.2019

Diskutē par Erasmus+ programmas iespējām nodarbinātības veicināšanā

Šodien uz starptautisku semināru Jūrmalā pulcējas Erasmus+ projektu pārstāvji no 16 valstīm, kā arī politikas veidotāji un sociālie partneri. Divu dienu garumā semināra dalībnieki dalīsies pieredzē, iepazīsies ar labās prakses piemēriem un diskutēs par to, kā stiprināt Erasmus+ projektu ietekmi uz nodarbinātības veicināšanu un sadarbību ar darba pasauli.

Seminārā piedalās projektu īstenotāji no skolu izglītības, profesionālās izglītības, augstākās un pieaugušo izglītības sektoriem. Uzmanības lokā ir izglītības sasaiste ar darba tirgu un katra izglītības sektora loma nodarbinātības veicināšanā Erasmus+ programmas iespēju lokā. Dalībnieki kopīgi apzinās risinājumus, kā, veidojot sadarbību starp dažādiem izglītības sektoriem, palielināt Erasmus+ projektu ietekmi uz nodarbinātību.

Eiropas Komisijas pārstāve Oana Felekāna (Oana Felecan) pasākuma noslēgumā iepazīstinās ar aktualitātēm, kas saistītas ar gatavošanos jaunajam Erasmus+ programmas īstenošanas periodam no 2021. līdz 2027. gadam. Tajā plānots programmas kopējo budžetu palielināt 2 reizes - no 14,7 miljoniem līdz 30 miljoniem eiro, bet dalībnieku skaitu - 3 reizes – no 4 miljoniem līdz 12 miljoniem cilvēku.

Starptautisko semināru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), un tas norisinās Baltic Beach Hotel Jūrmalā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par Eiropas Savienības  Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, savukārt VIAA un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošina Erasmus+ programmas ieviešanu.

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems