Jaunumi

30.06.2020

Notiks tiešsaistes seminārs Erasmus+ skolu apmaiņas partnerību koordinatoriem

2020. gada 2. jūlijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes semināru 2018. un 2019. gada skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu koordinatoriem par Erasmus+ noslēguma atskaišu sagatavošanu un informācijas ievadīšanu Mobility Tool+ un rezultātu izplatīšanas platformā. 

Seminārā dalībniekus informēs par noslēguma atskaites sagatavošanas un iesniegšanas noteikumiem, atskaišu vērtēšanas kritērijiem, pārbaužu veidiem un pieprasāmajiem dokumentiem, kā arī datu ievadi Mobility Tool+ un Erasmus+ rezultātu izplatīšanas platformā.

Pirms semināra VIAA nosūtīs tiešsaistes semināra piekļuves saiti tām Latvijas skolām, kas koordinē 2018. un 2019. gada skolu apmaiņas partnerību projektus (KA229) un kurām tuvākajā laikā jāiesniedz noslēguma atskaites.

Norises laiks: 2020. gada 2. jūlijs, plkst. 13.00.

Papildu informācija:

Vineta Straume
VIAA Erasmus+ programmas departamenta
Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste
Tālrunis: 67559501
E-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems