Jaunumi

21.09.2020

Projektu īstenotāji seminārā gūs plašāku ieskatu par Erasmus akreditāciju

2020. gada 25. septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Erasmus+ programmas departaments organizē tiešsaistes informatīvu semināru “Erasmus akreditācijas pieteikuma sagatavošana”. 

Semināra dalībniekus informēs par Erasmus akreditācijas pieteikumu sagatavošanas, iesniegšanas un vērtēšanas kārtību. Vebinārs notiks plkst. 10.00, un reģistrācija notiek līdz 24. septembrim plkst. 12.00. Reģistrētie dalībnieki uz norādītajiem e-pastiem saņems piekļuves informāciju.

Konkursu Erasmus akreditācijas saņemšanai Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi šī gada augustā, un konkursā pieteikumus var iesniegt organizācijas, kuras vismaz 2 gadus darbojas vispārējās, profesionālās vai pieaugušo izglītības jomā. Akreditāciju piešķir uz programmas laiku no 2021. līdz 2027. gadam un tā organizācijām vienkāršo pieteikšanos mācību mobilitāšu īstenošanai. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 29. oktobris plkst. 12.00 (pēc Briseles laika). Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz tiešsaistē.

Plašāka informācija par Erasmus akreditāciju ir pieejama VIAA mājaslapas sadaļā Erasmus 2021-2027 » Erasmus akreditācija

Līdz pieteikumu iesniegšanas termiņam visiem interesentiem katram ērtā laikā pieejami EK izveidoti bezmaksas tiešsaistes kursi Erasmus Accreditations – a New Path to Mobility. Kursus piedāvā Teacher Academy Eiropas skolu izglītības tiešsaistes platformā School Education Gateway. Lai piedalītos kursos, dalībniekam jābūt reģistrētam kā School Education Gateway portāla lietotājam vai jāautorizējas ar eTwinning kontu. Kurss palīdzēs apgūt Erasmus akreditācijas pamatprincipus, uzzināt par ieguvumiem no Erasmus akreditācijas jaunās finansējuma programmas ietvaros, izprast, kā pieteikties Erasmus akreditācijai, sākt veidot savas organizācijas Erasmus plānu. Vairāk informācijas par kursu School Education Gateway mājaslapā.  

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems