Jaunumi

04.12.2020

Notiks tiešsaistes konference par Erasmus+ lomu izglītības modernizēšanā un reformu īstenošanā

Erasmus nosleguma konference 17.12.2020.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2020. gada 17. decembrī organizē Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ 2014. – 2020. gada rezultātu izplatīšanas tiešsaistes konferenci “Erasmus+ loma izglītības modernizēšanā un reformu īstenošanā”, kurā izvērtēs programmas sasniegumus septiņos darbības gados.

Konferencē aplūkos Erasmus+ programmas lomu izglītības sistēmas reformu īstenošanā un ietekmi uz izglītības iestāžu internacionalizāciju. Projektu īstenotāji no dažādiem izglītības sektoriem iepazīstinās ar labās prakses piemēriem, kā arī vērtēs Erasmus+ nozīmi izglītības modernizēšanā izglītības iestāžu internacionalizācijas procesā.

Konferences noslēgumā VIAA klausītājiem sniegs ieskatu Erasmus+ programmas 2021. – 2027. gada perioda aktualitātēs.

Konferencē aicināti piedalīties Erasmus+ projektu pašreizējie un potenciālie īstenotāji, izglītības iestāžu pārstāvji, politikas veidotāji un citi interesenti.

Reģistrēšanās konferencei atvērta līdz 15. decembra plkst. 12.00. Reģistrētie dalībnieki 16. decembrī saņems piekļuves saiti uz savu norādīto e-pasta adresi. Konferences sākums plkst. 10.30.

Darba kārtība: 

Konferences ieraksts un prezentācijas pēc pasākuma būs pieejamas VIAA mājaslapā.

 

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems