Jaunumi

08.02.2021

Notiks Erasmus+ seminārs par Mobility Tool+ un virtuālo aktivitāšu īstenošanu

sieviete strada pie datora

2021. gada 16. februārī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes projektu uzraudzības semināru Erasmus+ stratēģisko skolu apmaiņas partnerību (KA229) projektu īstenotājiem par projektu vadības un atskaišu sagatavošanas sistēmu Mobility Tool+ un virtuālo aktivitāšu īstenošanu.

Seminārā projektu īstenotājus informēs par darbu ar projektu vadības un atskaišu sistēmu Mobility Tool+, tās sadaļām un informācijas ievadīšanu tajās, atskaišu sagatavošanas un iesniegšanas nosacījumiem, kā arī par virtuālo aktivitāšu īstenošanu. Semināra laikā arī projektu īstenotāji dalīsies pieredzē par virtuālo aktivitāšu īstenošanu laikā, kad fizisko mobilitāšu īstenošana ir ierobežota.

Darba kārtība: 

Dalībai tiešsaistes seminārā VIAA ir nosūtījusi individuālus uzaicinājumus 2018., 2019. un 2020. gada KA229 projektu īstenotājiem.

Papildu informācija

Vineta Straume
Stratēģisko partnerību nodaļas vecākā programmas speciāliste
E-pasts: vineta.straume@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67559501

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems