Jaunumi

17.02.2021

Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu īstenotāji tiksies tiešsaistes seminārā

Uz galda stāv portatīvais dators, sieviete ar vienu roku strādā datorā, ar otru roku tur kafijas tasi.

2021. gada 23. februārī plkst. 14.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē tiešsaistes projektu uzraudzības semināru 2018., 2019. un 2020. gada konkursā apstiprināto Erasmus+ stratēģisko partnerību projektu īstenotājiem skolu, profesionālās, augstākās un pieaugušo izglītības sektoros par projektu vadības un atskaišu sagatavošanas sistēmu Mobility Tool+ un virtuālo aktivitāšu īstenošanu.

Seminārā projektu īstenotājus informēs par darbu ar projektu vadības un atskaišu sistēmas Mobility Tool+ sadaļām un informācijas ievadīšanu tajās, atskaišu sagatavošanas un iesniegšanas nosacījumiem, kā arī par virtuālo projektu aktivitāšu īstenošanu un izdevumu attiecināšanas nosacījumiem. Seminārā projektu īstenotāji dalīsies pieredzē par virtuālo aktivitāšu īstenošanu laikā, kad fizisko mobilitāšu iespējas ir ierobežotas.

Darba kārtība:

Dalībai tiešsaistes seminārā VIAA ir nosūtījusi individuālus uzaicinājumus 2018., 2019. un 2020. gada stratēģisko partnerību projektu īstenotājiem.

 

Papildu informācija:

Inese Rimšāne
VIAA Erasmus+ programmas departamenta
Stratēģisko partnerību nodaļas
vecākā programmas speciāliste
E-pasts: inese.rimsane@viaa.gov.lv
Tālrunis: 67814739

Pieraksties jaunumiem

Jaunumu avots:
Izglītības un zinātnes ministrija Izglītības un zinātnes ministrija Valsts izglītības attīstības aģentūra Valsts izglītības attīstības aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra Jaunatnes starptautisko attiecību aģentūra
Erasmus+ Erasmus+
© Erasmus+ Latvija 2014, Visas tiesības paturētas
Izstrādāts: Intelligent Systems